خرید آنلاین فایل*دانلود تحقیق جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 ص*

دانلود جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 ص,تحقیق جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 ص,مقاله جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 ص,جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 صدانلود تحقیق جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 ص|40108565|xy|
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود تحقیق جنبه های حقوقی طفل در کشورهای مختلف کار تحقیق 1 90 ص

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 82 صفحه

پیشگفتار: جوانان، جمعیت معتنابهی را در سطح جهان تشکیل می دهند.
تخمین زده شده است که در فاصله سالهای 1960 تا 2000، افراد گروه سنی 15 تا 24 ساله از 419 میلیون نفر به 000/000/280/1 بالغ خواهد گردید.
بیشترین رقم از این تعداد در کشورهای جهان سوم هستند و در کشور ما ایران حدود 3/1 جمعیت را تشکیل می دهند نمی توان جمعیت فعال را نادیده گرفت.
از طرف دیگر، خانواده اولین نهادی است که در آن کودک دیروز و نوجوان امروز به تدریج با هنجارهای گروهی جامعه هم نوا می گردد.
در این تحقیق به بررسی بزهکاری نوجوانان و نوع دادرسی اطفال بزهکار می پردازیم.
اما قبل از همه چیز، ابتدا بزه و بزهکاری تعریف شده است و سپس به علت شناسی آن پرداخته ایم و از همه مهم تر نوع دادرسی در اطفال بزهکار اشاره شده است و اساس تحقیق همان محور دادرسی است که به آن پرداخته ایم.
از طرف دیگر ضرورت این تحقیق بررسی مشکلاتی است که موجودیت جامعه را مورد تهدید قرار می دهد.
در واقع بررسی ها نشان می دهند که مجرمین بزرگسال همان بزهکاران جوان و نوجوان هستند که انحرافات دوره نوجوانی آنها ادامه یافته است.
به طوری که در فصول مختلف این تحقیق تشریح خواهد شد طفل، اهمیت روان شناسی طفل و جرایم اطفال و چگونگی رسیدگی به جرایم اطفال و دادگاه رسیدگی به جرایم اطفال و .
.
.
بررسی می شود.
اینجانب مریم جعفرپور پیشاپیش کمال تقدیر و تشکر را از استاد گرامی جناب آقای اولیایی که با زحمات بی دریغ مرا در انجام این تحقیق یاری نمودند دارم و برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون را از خداوند متعال خواستارم.
فشرده مطالب جرم شناسی از یونان آغاز شد.
اگرچه پیدایش آن به غارها و مقبره های مصر نیز برمی گردد که جملات موجود در آن ها حکایت از نافرمانی نوجوانان در آن زمان داشته است.
اما چهره علمی و مدرن آن بین سالهای 1865-1840 در سایه روان پزشکی به وجود آمد.
به نظر می رسد اصطلاح جرایم اطفال در سال 1815 برای اولین بار در انگلستان به کار رفته است زیرا درست یک سال قبل از آن، 5 کودک 8 الی 12 ساله توسط محکمه ای در لندن محکوم به مرگ شده بودند.
مجموعاً، مسئله مهم این است که بررسی علمی بزهکاری، سالهاست که مورد توجه دانشمندان قرار گرفته است.
جنایتکاری و بزهکاری از نظر حقوقی دارای مفاهیم روشن و معینی هستند و در واقع قوانین آنها را دقیقاً تعریف می کنند.
به همین دلیل است که مایکل و م.
ج آدلر در سال 1933 اعلام داشته اند که قانون جزائی علت صوری جنایت است و اگر قوانین وجود نداشتند جنایت نیز خود به خود از بین می رفت.
رابین نیز در 1949 نوشته است که «بزهکاری آن چیزی است که قانون می گوید چیست» در مجموع، طبق تعریف اقدام به عملی که بر خلاف موازین، مقررات و قوانین و معیارها و ارزش های فرهنگی هر جامعه باشد بزهکاری تلقی می شود و کسانی که مرتکب چنین اعمالی می شوند را مجرم یا بزهکار می خوانند.
بین جنایتکاری و بزهکاری از لحاظ معنا و مفهوم تفاوتی نیست.
فقط تفاوت در این است که بزهکاری به ارتکاب جرائمی اطلاق می گردد که کمتر از سن معینی به وقوع پیوسته اند.
تعیین میزان این سن به دست قانون است و برحسب جوامع مختلف، متفاوت می باشد.
تفاوت در تعریف


مطالب دیگر:
📒مقايسه بودجة نانوتكنولوژي اروپا و آمريكا📒مقایسه نیروی مغناطیسی و الکتریکی 📒مواد اکسید کننده📒مواد پارامغناطيس 📒مولاریته 📒میدان الکتریکی📒میدان مغناطیسی زمین📒نارساخواني📒نانو تكنولوژي علم خواص عجيب مواد 📒نانو ساختارها📒سابقه و هدف 📒مقاله بررسی توالی بهینه کارها (مساله تک ماشینه پایه)📒نانو دانش و فنون مقياس نانو📒نسبیت عام📒نقش فيزيک در پزشکی📒نگاهی به سیاهچاله📒نور و امواج الكترومغناطيس 📒نیروگاه حرارتی 📒نیروگاه هسته ای 📒نيروهاي الكتريكي و مغناطيسي📒همه چیز در مورد خازن📒هیدروژن و پیل سوختی📒پروژه چناران 📒سازه هاي بتن آرمه 📒اصلاح طراحی براساس سازه های با شکل پذيری بالا در برابر زلزله