خرید آنلاین فایل*دانلود تحقیق حسابداران و حسابرسان 14 ص*

دانلود حسابداران و حسابرسان 14 ص,تحقیق حسابداران و حسابرسان 14 ص,مقاله حسابداران و حسابرسان 14 ص,حسابداران و حسابرسان 14 صدانلود تحقیق حسابداران و حسابرسان 14 ص|40108571|xy|
در این صفحه از وب سایت برتر با شما هستیم با دانلود تحقیق حسابداران و حسابرسان 14 ص

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 16 صفحه

حسابداران و حسابرسان مقدمه بیشتر شغل دست کم به یک درجه کارشناسی در حسابداری یا رشته ی مربوط نیاز دارند.
کلا موقعیت های شغلی باید مناسب باشند با وجود این جویندگان شغل که بازشناسی ماهرانه ای از طریق تأئیدیه یا گواهی نامه، درجه کارشناسی ارشد، مهارت در حسابداری و حسابرسی نرم افزار کامپیوتر یا کارشناسی تخصصی به دست آورده اند برتری خواهند داشت.
افزایش در تعداد تجارت، تغییر قانون های مالی و کنترل و بالا بردن بررسی دقیق در موسسه مالی، باعث بالا رفتن حسابداری و حسابرسی می شود.
ویژگی های کار: حسابداران و حسابرسان ضمانت می کنند که موسسات تجاری ملت ها به طرز کارآمدی سازمان داده می شدند، گزارشات عمومی آنها به طور صحیح نگهداری می شوند و مالیات های آن به درستی و به موقع پرداخت می شوند.
آنها با پیشنهاد در افزایش مجموع وسیعی از تجارت ها و سرویس های حسابداری نقش بسیار مهمی را نسبت به مشتری هایشان بر عهده می گیرند.
این سرویس ها شامل عموم مردم، کادر مدیریت، حسابداری دولتی و به همان اندازه حسابرسی داخلی را شامل می شود.
از آن طرف کارهای ضروری حرفه –آماده کردن ، تجزیه کردن و تأیید کردن مدارک مالی برای فراهم کردن اطلاعات برای مشتریان – بیشتر حسابداران نیاز دارند که حوزه ی وسیعی از دانش ها و مهارت ها را در اختیار داشته باشند.
حسابداران و حسابرسان این سرویس ها را وسعت داده اند.
آنها پیشنهاد داده اندکه تجزیه و تحلیل بودجه، مالی و برنامه های سرمایه گذاری، مشاوره تکنولوژی اطلاعات و سرویس های قانونی محدود را شامل بشوند.
وظایف شغلی خاص در این چهار رشته اصلی حسابداری تفاوت دارد.
عموم مردم –مدیریت- دولتی و داخلی ،حسابداران حوزه ی وسیعی از حسابداری، حسابرسی، مالیات و فعالیت های مشاوره ای برای مشتری هایشان انجام می دهند که احتمالاً شرکت ها، دولت ها و سازمانهای غیر انتفاعی یا شخصی می باشند.
برای مثال بعضی از حسابداران به مواد مالیاتی مانند موسسات توصیه ای مزایای مالیات و معایب تصمیمات تجاری خاص و آماده کردن بازگشت درآمدهای مالیاتی شخصی متمرکز می شوند.
بقیه توصیه هایی در خسارت و مزایای مراقبت های تندرستی کارمندان و طرح حسابداری و سیستم مراحل داده ها و انتخاب کنترل ها برای سرمایه اقدامات ایمنی پیشنهاد می کنند.
هنوز حسابداران دیگر صورت حساب های مالی مشتریان را رسیدگی می کنند و به سرمایه گذاران و صاحبان قدرت گزارش می دهند که این صورت حسابها به طور صحیح آماده و گزارش شده اند.
حسابداران و بیشتر حسابرسان خبره عموماً تجارت خاص یا کار خود را در شرکت های حسابداری عمومی دارند.
بعضی از حسابداران در حسابداری دادگاهی – سرمایه گذاری و شرح جرایم کارمندان اداری مانند تدابیر امنیتی کلاهبرداری و اختلاص، ورشکستگی و قراداد اختلاف نظر و دیگر جرایم محتمل و پیچیده معاملات مالی چون مشروع کردن پول به وسیله ی سازماندهی جنایی – متخصص هستند.
حسابداران دادگاهی دانش حسابداری و دارایی را با قانون و تکنیک های سرمایه گذاری ترکیب می کنند برای این که فعالیت های غیر قانونی انجام شده را مشخص کنند.
بیشتر حسابداران دادگاهی به طور نزدیک با پرسنل اعمال قانونی کار می کنند و وکلا در طول سرمایه گذاری و اغلب به عنوان کارشناس شاهدا


مطالب دیگر:
🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان کرمان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان خراسان جنوبی🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان خراسان رضوی🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان خراسان شمالی🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان خوزستان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان کهگیلویه و بویراحمد🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان کرمانشاه🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان کردستان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان لرستان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان مازندران🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان سمنان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان سیستان و بلوچستان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان یزد🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان زنجان🔗نقشه ی منحنی های هم تبخیر استان تهران🔗طرح كارآفريني تولید اسکاچ🔗تحقيق پيش بيني ضرر در مسئوليت قرار دادي و قهري🔗تحقيق جرائم و قوانين و مجازاتهاي اطلاعات و رايانه اي🔗تحقيق بررسي علل مهاجرت نيروي كار از روستاها به شهرها در ايران🔗تحقيق اختلاف بين دستگاههاي اجرايي در نظام اداري ايران🔗تحقيق اعتصاب كارگري🔗تحقيق زن، دين و اخلاق🔗ايران و جامعه اطلاعاتي در سال ۱۴۰۰ هجري شمسي🔗تحقيق بررسي حقوق زن در اسلام🔗تحقيق معامله